Menü
Sepet

Hakkımızda

Dizayn Oto Paspas; araçlarınıza tamamiyle özel birebir uyumlu, Halı Paspas ,Kauçuk Paspas, 3D Havuzlu Paspas, Bagaj Havuzu, Kolçak, Cam Rüzgarlığı, Orjinal Paspas Sabitleme klipsleri ve aracınıza uygun muhtelif aksesuarları sağlamak amacıyla kurulmuş genç ve dinamik bir firmadır. 


Kuruluşumuz 2020 yılından itibarinden, bugüne dek hergün yenilenen farklı kalıplar ile toplamda 530 farklı modelde Halı, 320 farklı modelde 3D Havuzlu Paspas ve 150 modele özel olarak Bagaj Havuzu çözümlerini tecrübesiyle sizlere sunmaktadır. 


Dizayn Oto Paspas Halı Paspas ürünleri kendi imalatı olup, tamamiyle müşteri talebine ve seçeneklerine özel ve butik olarak üretimlerini gerçekleştirmektedir. 

Diğer ürünlerimizi yurtdışından ithal etmekte ve kendi bünyesinde stok ve tedarik üzeri çalışmaktadır. Amacımız aracınıza birebir uyumlu en iyi ve kaliteli ürünleri nokta atışı yaparak en hızlı ve müşteri memnuniyetiyle çözüm sunma gayretidir.


Dizaynotopaspas’ta Bulacaklarınız...


Kalite

Bizim için her şey kaliteyle başlar. Üretimin ilk aşamasından teslim anına dek kullandığımız tüm malzemelerde, işçilikte ve bakış açımızda kalite olmazsa olmazımızdır.